тел.: +38 (0362) 62-20-55

моб. тел.: +38 (096) 367 88 27
+38 (067) 735 88 95

E-mail: info@cpps.com.ua

Наші новини

29.11.2018

Пакувальна лінія Multivac R 230

Детальніше...

22.11.2018

Пакувальна линия Webomatic ML 4600

Детальніше...

10.11.2015

Прибули на склад горизонтальні пакувальні лінії

Детальніше...

Упаковка

Окремим напрямком нашої компанії є пакувальне обладнання.
Приклади роботи термоформера на різних продуктах:

https://www.youtube.com/watch?v=4P56Pv2HQpA

https://www.youtube.com/watch?v=AWv3V2tbFyY 

http://youtu.be/6eY7S-PiRyE


Виходячи з побажань і продукції, що випускається підприємством замовника підбирається обладнання, яке максимально відповідає технічним вимогам - від невеликих пакувальних машин до автоматичних ліній. Особливим підходом до клієнта є можливість виготовлення індивідуальної упаковки.

 

 

Високофункціональне обладнання для упаковки продукції є одним з факторів успіху для будь-якого промислового підприємства, незалежно від його розміру. Адже від того, наскільки якісно і негайно виконується упаковка продуктів, залежать терміни зберігання товару, своєчасність поставок і успішність продажів.

Попит на пакувальне обладнання зростає з кожним роком, тому виробник часто шукає універсального рішення, одним з яких є обладнання для упаковки в термоусадочну плівку. Пакувальні автомати та лінії для упаковки продукції в плівку можуть застосовуватися і на харчових, і на нехарчових виробництвах. Серед переваг устаткування для упаковки плівкою - мінімізація витрат, відмінна можливість виготовляти як групові, так і універсальні упаковки з поліетилену, ПОФ або ПВХ.

Устаткування для пакування в термоусадочну плівку як правило використовують на фабриках з виробництва харчових продуктів, на підприємствах з виготовлення косметики, побутової хімії, також на фабриках текстильної та деревообробної промисловості, техніки та іграшок, поліграфічних і логістичних центрах.

Реалізація та сервісне обслуговування пакувального обладнання - ця головна сфера діяльності нашої компанії. У ПП « Харчопромпродсервіс » ви маєте можливість замовити будь-який вид обладнання для фасування і упаковки від кращих світових виробників.

Основними видами пакувального устаткування є обладнання для упаковки виробів в пакети типу « флоу -пак » та термоусадочне обладнання для формування групової упаковки в плівку. Пакувальне обладнання, яке надає компанія « Харчпромпродсервіс » здійснює всі необхідні функції - це може бути як дозування, так і упаковка продукту в пакети. Пакувальні апарати швидко і точно здійснювати фасовку продукції. Наприклад, устаткування, забезпечене дозатором, розподілить продукти в плівку або тару, герметично закриє і запаює упаковку. Все залежатиме від продукції, яку ви випускаєте і всіх супутніх побажань - ми допоможемо підібрати обладнання для упаковки починаючи від невеликих пакувальних апаратів і до автоматичних пакувальних ліній.
Наприклад, трейсілери ( пакувальні машини), які ми поставляємо, допоможуть герметично запечатувати полімерні піддони з попередньою укладанням в них оператором продуктів харчування ( салати, хлібобулочні вироби, напівфабрикати та інші). Водночас, широкий асортимент термоформери дозволить підібрати упаковку для будь-якого продукту : це може бути упаковка для м'яса або упаковка для риби, упаковка для молочної продукції, для готової продукції або напівфабрикатів та інших.

Особливим підходом до кожного клієнта є можливість виготовлення індивідуальної упаковки.

Дізнайтеся більше і зробіть замовлення устаткування для упаковки дуже легко - це може бути замовлення по e - mail або за телефоном +38 ( 0362 ) 62-20-55 або +38 ( 067 ) 735 88 95.


© Харчопромпродсервіс 2021

Alpina Baader Doleschal Fessmann Handtmann Injectstar Kilia Laska Maja Multivac Nowicki Pek-mont Ruhle Schroder Seydelman Fomaco Solia Suhner