тел.: +38 (0362) 62-20-55

моб. тел.: +38 (096) 367 88 27
+38 (067) 735 88 95

E-mail: info@cpps.com.ua

Наші новини

29.11.2018

Пакувальна лінія Multivac R 230

Детальніше...

22.11.2018

Пакувальна линия Webomatic ML 4600

Детальніше...

10.11.2015

Прибули на склад горизонтальні пакувальні лінії

Детальніше...

ПАКУВАЛЬНЕ ТА ХАРЧОВЕ ОБЛАДНАННЯ В РІВНОМУ

 

Придбання обладнання - це важлива стаття витрат при розширенні існуючого бізнесу або відкриття нового закладу з нуля. Щоб скоротити бюджет і отримати якісне обладнання , можна використовувати обладнання Б / У або відновлене обладнання кращих європейських виробників.
Компанія « Харчопромпродсервіс » здійснює продаж  пакувального та харчового обладнання , бувшого у використанні , зокрема:

  • Продаж пакувального обладнання (для упаковки готової продукції, риби, ковбас,  м'яса , напівфабрикатів , сирів і т.д.);
  • Продаж  харчового обладнання - для малих і середніх цехів , м'ясокомбінатів
  • Реалізація запасних частин для пакувального та харчового обладнання ;         
  • Ремонт , відновлення та сервісне обслуговування пакувального та м'ясопереробного
  • обладнання основних європейських виробників.

 

 

Клієнти з обмеженим бюджетом зможуть знайти  будь-яке пакувальне та харчове обладнання . Все пропоноване компанією « Харчопромпродсервіс » обладнання проходить повну модернізацію включає в себе заміну морально застарілих деталей і вузлів машини. Практично на все обладнання ми надаємо гарантію.


Для свого бізнесу ви можете вибрати обладнання світових лідерів :

Fomaco , Tecnomac , Treif , Seydelmann , Bastra , Suhner , Alpina , Nowicki та інших виробників
харчового обладнання , а саме: камери шокової заморозки , ін'єктори , термокамери , масажери , куттери , шпарчани, машини для чищення шлунків , пароконвектомати , салорези , печі тунельного типу та інше.


Знайдіть обладнання що Вас цікавить в розділі « Харчове обладнання» .

 


 

 

Якщо вам потрібно купити пакувальне обладнання або автоматичну вакуумну лінію , на складах нашої компанії є безліч варіантів такої техніки , і навіть більше. Ми пропонуємо таке високопродуктивне обладнання , яке максимально відповідає технічним вимогам - від невеликих пакувальних машин до автоматичних ліній, а саме: автоматичні вакуумні лінії , фасувальні автомати для соусів , ручні пакувальники , вакуумні машини і вакуумні лінії. У нас ви маєте можливість вибрати обладнання від кращих світових виробників:

MULTIVAC,  ULMA , CFS , HENKOVAC , WEBOMATIC та інші.
 Дізнайтеся всі актуальні пропозиції в розділі « Пакувальне обладнання ».

 


Все наше обладнання має безпечну гігієнічну конструкцію і відрізняється максимальною надійністю і гнучкістю, що дозволяє розширювати їх можливості відповідно до вимог вашого підприємства до упаковки. Ми допоможемо вам підібрати найбільш відповідне пакувальне рішення саме для вашої продукції.

 

Великий склад у м. Рівне дає можливість нашій компанії одночасно пропонувати нашим клієнтам більш 50 одиниць харчового і пакувального обладнання. Значний досвід і солідний професіоналізм дозволяють нам проводити в короткі терміни ремонт або повне відновлення обладнання .

 


Харчове і пакувальне обладнання як для малого і середнього бізнесу , так і для великих підприємств - це основний напрямок діяльності  « Харчопромпродсервіс ». Ми готові допомогти розвивати ваш бізнес і рости разом з вами!

Виникають питання ?
Телефонуйте ( 0362 ) 62-20-55

+38 (096) 367 88 27!

+38 (067) 735 88 95!

або пишіть нам: info@cpps.com.ua


© Харчопромпродсервіс 2022

Alpina Baader Doleschal Fessmann Handtmann Injectstar Kilia Laska Maja Multivac Nowicki Pek-mont Ruhle Schroder Seydelman Fomaco Solia Suhner